Acest site foloseşte cookie-uri! Continuarea navigării implică acceptarea lor. close

Magazinele noastre

Aici regăsiţi detaliile magazinelor noastre. Nu ezitați să ne contactați:

Numele magazinuluiAdresa magazinuluiProgram de lucru
Internity Agnita - Partener Telekom Str. Mihai Viteazu, nr 4 555100 AGNITA

Telefon: 0765 232 633
E-mail: agnita@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Aiud - Partener Telekom Str. Cuza Voda, Nr.6 515200 AIUD

Telefon: 0765 232 634
E-mail: aiud@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Alexandria - Partener Telekom Str Libertatii Nr 242 Centrul Comercial Winmarkt Crinul Nou 140017 ALEXANDRIA

Telefon: 0766 201 010
E-mail: alexandria@internity.ro

Luni:  08:00 - 20:00

Marţi:  08:00 - 20:00

Miercuri:  08:00 - 20:00

Joi:  08:00 - 20:00

Vineri:  08:00 - 20:00

Sâmbătă:  08:00 - 16:00

Duminică:  08:30 - 14:00

Internity Alexandria Kaufland - Partener Telekom Str. Bucuresti, nr. 49 140067 ALEXANDRIA

Telefon: 0784 218 588
E-mail: alexandria.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  08:30 - 21:00

Duminică:  08:30 - 18:00

Internity Bistrita Kaufland - Partener Telekom Bd. Independentei, Nr 97-99, Centrul Comercial Kaufland Bistrita 420170 BISTRITA

Telefon: 0765 232 704
E-mail: bistrita@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 19:00

Internity Blaj - Partener Telekom Str. Eroilor, Bl. 31,parter 515400 BLAJ

Telefon: 0765 232 641
E-mail: blaj@internity.ro

Luni:  08:00 - 20:00

Marţi:  08:00 - 20:00

Miercuri:  08:00 - 20:00

Joi:  08:00 - 20:00

Vineri:  08:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Braila - Partener Telekom Str. Mihai Eminescu, nr. 90, Complex Winmarkt Dunarea, parter 810047 BRAILA

Telefon: 0765 232 642
E-mail: braila@internity.ro

Luni:  08:30 - 20:00

Marţi:  08:30 - 20:00

Miercuri:  08:30 - 20:00

Joi:  08:30 - 20:00

Vineri:  08:30 - 20:00

Sâmbătă:  08:30 - 17:00

Duminică:  08:30 - 14:00

Internity Brancusi Kaufland - Partener Telekom Str Valea Oltului, nr 195-197, Kaufland Brancusi, sect 6 61971 BUCURESTI

Telefon: 0786 369 270
E-mail: valeaoltului.kaufland@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 18:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Calafat - Partener Telekom Str. Tudor Vladimirescu, nr. 21, Complex Comercial Danubiu 205200 CALAFAT

Telefon: 0765 232 660
E-mail: calafat@internity.ro

Luni:  09:00 - 19:00

Marţi:  09:00 - 19:00

Miercuri:  09:00 - 19:00

Joi:  09:00 - 19:00

Vineri:  09:00 - 19:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Caracal - Partener Telekom Str Antonius Caracalla, Bl 16, Parter 235200 CARACAL

Telefon: 0766 200 995
E-mail: caracal@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Caransebes Kaufland - Partener Telekom Str. Ardealului nr.125 325400 CARANSEBES

Telefon: 0765 232 691
E-mail: caransebes.kaufland@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Colentina - Partener Telekom Sos. Colentina, nr. 426-426A, Galeria Carrefour Colentina, sector 2 21195 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 647
E-mail: colentina@internity.ro

Luni:  09:00 - 22:00

Marţi:  09:00 - 22:00

Miercuri:  09:00 - 22:00

Joi:  09:00 - 22:00

Vineri:  08:00 - 22:00

Sâmbătă:  08:00 - 22:00

Duminică:  08:00 - 22:00

Internity Colentina Kaufland - Partener Telekom Sos. Colentina, nr. 6, sect.2 21173 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 651
E-mail: kaufland.colentina@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:00 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Craiova Kaufland 1 Mai Str. Dr. Nicolae Ionescu Sisesti, Nr. 23-23A 200302 Craiova

Telefon: 762256181
E-mail: craiova.1mai@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Craiova Kaufland Calea - Partener Telekom Calea Bucuresti, nr. 142 200515 CRAIOVA

Telefon: 0761 101 104
E-mail: craiova.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Craiova Kaufland Tineretului - Partener Telekom Str. Tineretului, Nr.6-6A 200260 CRAIOVA

Telefon: 0762 256 181
E-mail: craiova.tineretului@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Curtea de Arges - Partener Telekom Str San Nicoara Nr 1 115300 CURTEA DE ARGES

Telefon: 0766 200 970
E-mail: curteadearges@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Drumul Taberei - Partener Telekom B-dul. Drumul Taberei, nr. 94, bl. 519, parter, sector 6 61407 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 648
E-mail: drumul.taberei@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Era Iasi Carrefour - Partener Telekom Sos. Pacurari, Nr.121 700545 IASI

Telefon: 0761 101 107
E-mail: iasi.carrefour@internity.ro

Luni:  09:30 - 21:00

Marţi:  09:30 - 21:00

Miercuri:  09:30 - 21:00

Joi:  09:30 - 21:00

Vineri:  09:30 - 21:00

Sâmbătă:  09:30 - 21:00

Duminică:  09:30 - 20:00

Internity Focsani - Partener Telekom B-dul Unirii, Nr.69 620015 FOCSANI

Telefon: 0766 200 996
E-mail: focsani@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Focsani Carrefour - Partener Telekom Calea Moldovei, nr. 32 620024 FOCSANI

Telefon: 0761 101 112
E-mail: focsani.carrefour@internity.ro

Luni:  10:00 - 22:00

Marţi:  10:00 - 22:00

Miercuri:  10:00 - 22:00

Joi:  10:00 - 22:00

Vineri:  10:00 - 22:00

Sâmbătă:  10:00 - 22:00

Duminică:  10:00 - 22:00

Internity Galati Kaufland - Partener Telekom Str. Otelarilor Micro 21, Galeria Kaufland 800606 GALATI

Telefon: 0765 232 496
E-mail: galati.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Giurgiu - Partener Telekom Str. Garii nr. 96 80181 GIURGIU

Telefon: 0765 232 668
E-mail: giurgiu@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 16:00

Duminică:  inchis

Internity Jimbolia - Partener Telekom Str. Republicii, nr. 35, ap.1 605400 JIMBOLIA

Telefon: 0766 203 772
E-mail: jimbolia@internity.ro

Luni:  10:00 - 18:00

Marţi:  10:00 - 18:00

Miercuri:  10:00 - 18:00

Joi:  10:00 - 18:00

Vineri:  10:00 - 18:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Medgidia Kaufland - Partener Telekom Str. Independentei, nr.12 905600 MEDGIDIA

Telefon: 0784 218 589
E-mail: medgidia.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  08:30 - 21:00

Duminică:  09:00 - 19:00

Internity Mioveni Kaufland - Partener Telekom Str. I.C. Bratianu, nr.10 115400 MIOVENI

Telefon: 0769 082 380
E-mail: mioveni.kaufland@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Mosilor - Partener Telekom Calea Mosilor, nr. 306, bl. Bl M56, parter, sector 2 20902 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 653
E-mail: mosilor@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Oltenita - Partener Telekom B-dul Republicii, Nr 71A 915400 OLTENITA

Telefon: 0766 203 382
E-mail: oltenita@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Orastie Kaufland - Partener Telekom Str. Armatei FN 335700 ORASTIE

Telefon: 0766 200 134
E-mail: orastie.kaufland@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Ploiesti Kaufland - Partener Telekom Sos. Vestului nr. 9 Galeria Kaufland 100298 PLOIESTI

Telefon: 0765 232 678
E-mail: ploiesti.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Rahova - Partener Telekom Sos. Alexandriei, nr.6, bl. L2, Sect. 5 51531 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 654
E-mail: rahova@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Ramnicu Sarat Kaufland - Partener Telekom Strada Constantin Brâncoveanu 46 125300 RAMNICU SARAT

Telefon: 0762 003 120
E-mail: ramnicusarat.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  08:30 - 21:00

Duminică:  08:30 - 18:00

Internity Reghin - Partener Telekom Str Iernuteni, Nr 12 545300 REGHIN

Telefon: 0766 203 656
E-mail: reghin@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Rosiorii de Vede - Partener Telekom Str. Rahovei Bl. 110 parter 145100 ROSIORII DE VEDE

Telefon: 0766 201 000
E-mail: rosioriidevede@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Salajan - Partener Telekom B-dul. Theodor Pallady, nr. 1, bl. 26, sect. 3 32251 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 655
E-mail: salajan@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Sannicolau Mare - Partener Telekom Str. Republicii nr. 10 305600 SANNICOLAU MARE

Telefon: 0765 232 682
E-mail: sannicolau@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Sighetul Marmatiei Kaufland - Partener Telekom Str.Bogdan Voda nr.164-170 435500 SIGHETU MARMATIEI

Telefon: 0762 003 124
E-mail: sighetu.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 22:00

Marţi:  08:30 - 22:00

Miercuri:  08:30 - 22:00

Joi:  08:30 - 22:00

Vineri:  08:30 - 22:00

Sâmbătă:  08:30 - 22:00

Duminică:  08:30 - 20:00

Internity Slatina - Partener Telekom Str. Al. I. Cuza, nr. 20, Complex Comercial Winmarkt Oltul 230037 SLATINA

Telefon: 0765 232 686
E-mail: slatina@internity.ro

Luni:  08:00 - 22:00

Marţi:  08:00 - 22:00

Miercuri:  08:00 - 22:00

Joi:  08:00 - 22:00

Vineri:  08:00 - 22:00

Sâmbătă:  09:00 - 22:00

Duminică:  09:00 - 20:00

Internity Slatina2 - Partener Telekom Str. A.I.Cuza, nr. 28, Bl. cam 4, parter 230037 SLATINA

Telefon: 0766 200 975
E-mail: slatina2@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Slobozia Kaufland - Partener Telekom Sos. Bucuresti-Constanta, nr 16 920051 SLOBOZIA

Telefon: 0769 229 804
E-mail: slobozia.kaufland@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Targu Jiu - Partener Telekom Str. Victoriei, bl. 35, parter 210221 TARGU JIU

Telefon: 0765 232 705
E-mail: tg.jiu@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Timisoara - Partener Telekom Str. Alba Iulia nr. 1 300222 TIMISOARA

Telefon: 0765 232 689
E-mail: timisoara@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Titan Auchan - Partener Telekom B-dul. 1 Decembrie 1918, nr. 33A, Centrul Comercial Auchan, sect 3 32455 BUCURESTI

Telefon: 0766 200 705
E-mail: titan.auchan@internity.ro

Luni:  09:00 - 22:00

Marţi:  09:00 - 22:00

Miercuri:  09:00 - 22:00

Joi:  09:00 - 22:00

Vineri:  09:00 - 22:00

Sâmbătă:  09:00 - 22:00

Duminică:  09:00 - 22:00

Internity Tulcea - Partener Telekom Str. Babagad, nr. 1, Complex Comercial Diana, parter 820250 TULCEA

Telefon: 0765 232 692
E-mail: tulcea@internity.ro

Luni:  09:00 - 21:00

Marţi:  09:00 - 21:00

Miercuri:  09:00 - 21:00

Joi:  09:00 - 21:00

Vineri:  09:00 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 18:00

Duminică:  09:00 - 18:00

Internity Turda Kaufland - Partener Telekom Str Calea Victoriei FN 401058 TURDA

Telefon: 0762 002 349
E-mail: turda.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  08:30 - 21:00

Duminică:  08:30 - 18:00

Internity Urziceni - Partener Telekom Calea Bucuresti nr.56 bl 48 parter 925300 URZICENI

Telefon: 0766 200 997
E-mail: urziceni@internity.ro

Luni:  09:00 - 20:00

Marţi:  09:00 - 20:00

Miercuri:  09:00 - 20:00

Joi:  09:00 - 20:00

Vineri:  09:00 - 20:00

Sâmbătă:  09:00 - 14:00

Duminică:  inchis

Internity Valcea Kaufland - Partener Telekom Str. Gib Mihaescu nr. 30 Galeria Kaufland 240574 RAMNICU VALCEA

Telefon: 0765 232 680
E-mail: valcea.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  08:30 - 21:00

Duminică:  08:30 - 18:00

Internity Valcea2 - Partener Telekom Str. Calea lui Traian, nr. 127, Complex Comercial Cozia, parter 240165 RAMNICU VALCEA

Telefon: 0765 232 679
E-mail: valcea2@internity.ro

Luni:  08:00 - 21:00

Marţi:  08:00 - 21:00

Miercuri:  08:00 - 21:00

Joi:  08:00 - 21:00

Vineri:  08:00 - 21:00

Sâmbătă:  08:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 19:00

Internity Vitan Carrefour - Partener Telekom Sos. Vitan - Barzesti, Nr.7A, Centrul Comercial Carrefour 42121 BUCURESTI

Telefon: 0762 256 192
E-mail: vitantis@internity.ro

Luni:  10:00 - 22:00

Marţi:  10:00 - 22:00

Miercuri:  10:00 - 22:00

Joi:  10:00 - 22:00

Vineri:  10:00 - 22:00

Sâmbătă:  08:00 - 20:00

Duminică:  08:00 - 20:00

Internity Zalau Kaufland - Partener Telekom Bd. Mihai Viteazu, nr 49 450086 ZALAU

Telefon: 0766 203 773
E-mail: zalau.kaufland@internity.ro

Luni:  08:30 - 21:00

Marţi:  08:30 - 21:00

Miercuri:  08:30 - 21:00

Joi:  08:30 - 21:00

Vineri:  08:30 - 21:00

Sâmbătă:  09:00 - 21:00

Duminică:  09:00 - 19:00

Samsung Feeria - Partener Telekom Sos. Bucuresti - Ploiesti, nr. 42-44, Centrul Comercial Feeria, sect. 1 13696 BUCURESTI

Telefon: 0765 232 490
E-mail: feeria@internity.ro

Luni:  10:00 - 22:00

Marţi:  10:00 - 22:00

Miercuri:  10:00 - 22:00

Joi:  10:00 - 22:00

Vineri:  10:00 - 22:00

Sâmbătă:  10:00 - 22:00

Duminică:  10:00 - 22:00